  • JK-NSMD050-30
JK-NSMD050-30
advertisement
Manufacturer No:
JK-NSMD050-30
HK JDW NO:
16175-JK-NSMD050-30
Package:
Datasheet:
Description:
30V 500mA 100A 600mW -40℃~+85℃ 1A 150mΩ 100ms 300mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS