  • JBXER3G22MWSDSR
JBXER3G22MWSDSR
advertisement
Manufacturer No:
JBXER3G22MWSDSR
HK JDW NO:
766-JBXER3G22MWSDSR
Description:
Receptacle, Male Pins Brass Panel Mount 22 Positions Solder Gold Chrome over Nickel Bulk G Push-Pull
Step5Bar-code shipping tag
JBXER3G22MWSDSR
  • Mount
    Bulkhead, Panel, Rear Side Nut
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Mounting Feature
    Bulkhead - Rear Side Nut
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Termination
    Solder
  • Connector Type
    Receptacle, Male Pins
  • Number of Positions
    22
  • Voltage - Rated
    560V
  • Current Rating
    5.5A