  • J100N50X4B
J100N50X4B
advertisement
Manufacturer No:
J100N50X4B
Manufacturer:
Anaren
HK JDW NO:
70-J100N50X4B
Package:
Datasheet:
Description:
J100N50X4B datasheet pdf and Attenuators product details from Anaren stock available at HK JDW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
J100N50X4B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2012
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    100W
  • Construction
    COMPONENT
  • Operating Temperature (Max)
    150°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Range
    0Hz~4GHz
  • RF/Microwave Device Type
    RF/MICROWAVE TERMINATION
  • Operating Frequency-Max
    4000MHz