  • ISL21007W25R5345
ISL21007W25R5345
advertisement
Manufacturer No:
ISL21007W25R5345
HK JDW NO:
668-ISL21007W25R5345
Package:
Datasheet:
Description:
-40°C~125°C Fixed PMIC FGA™ Series
Quantity:
In Stock : 9790
Step5Bar-code shipping tag
ISL21007W25R5345
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FGA™
  • Tolerance
    ±2%
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    10ppm/°C
  • Output Type
    Fixed
  • Voltage - Input
    2.7V~5.5V
  • Current - Output
    5mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.5V
  • Reference Type
    Series
  • Noise - 0.1Hz to 10Hz
    4.5μVp-p
  • Noise - 10Hz to 10kHz