  • ISC1210SY27NM
ISC1210SY27NM
advertisement
Manufacturer No:
ISC1210SY27NM
HK JDW NO:
873-ISC1210SY27NM
Datasheet:
ISC1210SY27NM
Step5Bar-code shipping tag
ISC1210SY27NM
  • Material - Core
    Non-Magnetic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.49mm
  • Tolerance
    ±20%
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Depth
    2.69mm
  • Current Rating
    610mA
  • Inductance
    27nH
  • Test Frequency
    50MHz
  • DC Resistance (DCR)
    170mOhm Max
  • Max DC Current
    610mA
  • Frequency - Self Resonant
    1GHz
  • Q @ Freq
    45 @ 50MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    45
  • Height
    2.41mm
  • Height Seated (Max)
    0.095 2.41mm