  • ISC1210BN8R2J
ISC1210BN8R2J
advertisement
Manufacturer No:
ISC1210BN8R2J
HK JDW NO:
873-ISC1210BN8R2J
Datasheet:
ISC1210BN8R2J
Step5Bar-code shipping tag
ISC1210BN8R2J
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.49mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Depth
    2.69mm
  • Current Rating
    195mA
  • Inductance
    8.2μH
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.65Ohm Max
  • Max DC Current
    195mA
  • Frequency - Self Resonant
    35MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Height
    2.41mm
  • Height Seated (Max)
    0.095 2.41mm