  • ISC1210BN270K
ISC1210BN270K
advertisement
Manufacturer No:
ISC1210BN270K
HK JDW NO:
873-ISC1210BN270K
Datasheet:
ISC1210BN270K
Step5Bar-code shipping tag
ISC1210BN270K
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.49mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Depth
    2.69mm
  • Current Rating
    125mA
  • Inductance
    27μH
  • Test Frequency
    2.52MHz
  • DC Resistance (DCR)
    3.3Ohm Max
  • Max DC Current
    125mA
  • Frequency - Self Resonant
    14.5MHz
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • Height
    2.41mm
  • Height Seated (Max)
    0.095 2.41mm