  • ISC-1812560UH10%
ISC-1812560UH10%
advertisement
Manufacturer No:
ISC-1812560UH10%
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-ISC-1812560UH10%
Package:
1812
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ISC-1812560UH10%
  • Package / Case
    1812
  • Number of Pins
  • Current Rating
    82mA
  • Inductance
    560 μH
  • Frequency - Self Resonant
    2.8MHz