  • IS64LPS204818B-166TQLA3-TR
IS64LPS204818B-166TQLA3-TR
advertisement
Manufacturer No:
IS64LPS204818B-166TQLA3-TR
HK JDW NO:
413-IS64LPS204818B-166TQLA3-TR
Package:
100-LQFP
Datasheet:
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
IS64LPS204818B-166TQLA3-TR
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Memory Size
    36Mb 2M x 18
  • Memory Type
    Volatile
  • Clock Frequency
    166MHz