  • IS61VPS102418A-200B3I-TR
IS61VPS102418A-200B3I-TR
advertisement
Manufacturer No:
IS61VPS102418A-200B3I-TR
HK JDW NO:
413-IS61VPS102418A-200B3I-TR
Package:
165-TBGA
Datasheet:
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
IS61VPS102418A-200B3I-TR
  • Package / Case
    165-TBGA
  • Number of Pins
    165
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    2.375V~2.625V
  • Memory Size
    18Mb 1M x 18
  • Clock Frequency
    200MHz