  • IS61LPS102418A-200B3-TR
IS61LPS102418A-200B3-TR
advertisement
Manufacturer No:
IS61LPS102418A-200B3-TR
HK JDW NO:
413-IS61LPS102418A-200B3-TR
Package:
165-TBGA
Datasheet:
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
IS61LPS102418A-200B3-TR
  • Package / Case
    165-TBGA
  • Number of Pins
    165
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Memory Size
    18Mb 1M x 18
  • Clock Frequency
    200MHz