  • IS61LPD51236A-250B3I-TR
IS61LPD51236A-250B3I-TR
advertisement
Manufacturer No:
IS61LPD51236A-250B3I-TR
HK JDW NO:
413-IS61LPD51236A-250B3I-TR
Package:
165-TBGA
Datasheet:
Description:
Memory IC
Step5Bar-code shipping tag
IS61LPD51236A-250B3I-TR
  • Package / Case
    165-TBGA
  • Number of Pins
    165
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Technology
    SRAM - Quad Port, Synchronous
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Memory Size
    18Mb 512K x 36
  • Clock Frequency
    250MHz