  • IS43LR16640A-6BLI-TR
IS43LR16640A-6BLI-TR
advertisement
Manufacturer No:
IS43LR16640A-6BLI-TR
HK JDW NO:
413-IS43LR16640A-6BLI-TR
Package:
60-TFBGA
Datasheet:
Description:
Memory IC
Quantity:
In Stock : 2391
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
IS43LR16640A-6BLI-TR
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    60-TFBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Technology
    SDRAM - Mobile LPDDR
  • Voltage - Supply
    1.7V~1.95V
  • Memory Size
    1Gb 64M x 16
  • Clock Frequency
    166MHz