  • IS1000HGDV
IS1000HGDV
advertisement
Manufacturer No:
IS1000HGDV
Manufacturer:
Tripp Lite
HK JDW NO:
819-IS1000HGDV
Package:
Datasheet:
IS1000HGDV
Description:
ISOLATOR SERIES DUAL-VOLTAGE 115
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IS1000HGDV
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Isolation, Medical Grade
  • Power (Watts)
    1000VA
  • 1st Connector
    C14
  • Voltage - Primary
    100V 125V 200V 250V
  • Voltage - Secondary
    115V 230V