  • IM06BH330J
IM06BH330J
advertisement
Manufacturer No:
IM06BH330J
HK JDW NO:
873-IM06BH330J
Datasheet:
IM06BH330J
Step5Bar-code shipping tag
IM06BH330J
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.190Diax0.440L 4.83mmx11.18mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Inductance
    33μH
  • DC Resistance (DCR)
    3.5Ohm Max
  • Max DC Current
    185mA
  • Frequency - Self Resonant
    20MHz
  • Q @ Freq
    75 @ 2.5MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.5MHz