  • IM04EV220J
IM04EV220J
advertisement
Manufacturer No:
IM04EV220J
HK JDW NO:
873-IM04EV220J
Datasheet:
IM04EV220J
Step5Bar-code shipping tag
IM04EV220J
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Series
    IM
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.155Diax0.375L 3.94mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Molded
  • HTS Code
  • Inductance
    22μH
  • DC Resistance (DCR)
    2.5Ohm Max
  • Max DC Current
    175mA
  • Frequency - Self Resonant
    30MHz
  • Q @ Freq
    75 @ 2.5MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.5MHz