  • ILSB1206RK1R0K
ILSB1206RK1R0K
advertisement
Manufacturer No:
ILSB1206RK1R0K
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ILSB1206RK1R0K
Package:
1206
Datasheet:
ILSB1206RK1R0K
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ILSB1206RK1R0K
  • Package / Case
    1206
  • Weight
    10.007382mg
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    1 μH
  • Test Frequency
    10MHz
  • Max DC Current
    100mA
  • Frequency - Self Resonant
    87MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    400mOhm
  • Height
    1.1mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm