  • ILCX19-FF5F18-16.0000
ILCX19-FF5F18-16.0000
advertisement
Manufacturer No:
ILCX19-FF5F18-16.0000
HK JDW NO:
3954-ILCX19-FF5F18-16.0000
Package:
Description:
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 150Ohm 4-Pin CSMD