  • ILCX18-FF3F18-24.000MHZ
ILCX18-FF3F18-24.000MHZ
advertisement
Manufacturer No:
ILCX18-FF3F18-24.000MHZ
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-ILCX18-FF3F18-24.000MHZ
Package:
Description:
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 4-Pin CSMD