  • ILCX07-HH3F18-25.0000
ILCX07-HH3F18-25.0000
advertisement
Manufacturer No:
ILCX07-HH3F18-25.0000
HK JDW NO:
3954-ILCX07-HH3F18-25.0000
Package:
Description:
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 4-Pin CSMD