  • ILCX07-HH3F18-19.6608
ILCX07-HH3F18-19.6608
advertisement
Manufacturer No:
ILCX07-HH3F18-19.6608
HK JDW NO:
3954-ILCX07-HH3F18-19.6608
Package:
Description:
Crystal 19.6608MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD