  • ILBB0805ER320V
ILBB0805ER320V
advertisement
Manufacturer No:
ILBB0805ER320V
HK JDW NO:
873-ILBB0805ER320V
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
ILBB0805ER320V
Description:
Ferrite Beads Multi-Layer 32Ohm 25% 100MHz 600mA 60mOhm DCR 0805 T/R
Step5Bar-code shipping tag
ILBB0805ER320V
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2002
  • Series
    ILBB-0805
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    25%
    EAR99
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Depth
    1.45mm
  • Current Rating
    600mA
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    32 μH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    32Ohm
  • Max DC Current
    600mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    60mOhm
  • Impedance @ Frequency
    32Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.0922mm