  • IHSM3825PJ181L
IHSM3825PJ181L
advertisement
Manufacturer No:
IHSM3825PJ181L
HK JDW NO:
873-IHSM3825PJ181L
Datasheet:
IHSM3825PJ181L
Step5Bar-code shipping tag
IHSM3825PJ181L
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.440Lx0.250W 11.18mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±15%
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    360mA
  • Inductance
    180μH
  • DC Resistance (DCR)
    3.28Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Current - Saturation
    330mA
  • Height Seated (Max)
    0.225 5.72mm