  • IHSM-4825-100UH15%
IHSM-4825-100UH15%
advertisement
Manufacturer No:
IHSM-4825-100UH15%
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-IHSM-4825-100UH15%
Package:
4825
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IHSM-4825-100UH15%
  • Package / Case
    4825
  • Number of Pins
  • Tolerance
    15%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Current Rating
    730mA
  • Inductance
    100 μH
  • Max DC Current
    730mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    672mOhm