  • IHLP6767DZER8R2M11
IHLP6767DZER8R2M11
advertisement
Manufacturer No:
IHLP6767DZER8R2M11
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-IHLP6767DZER8R2M11
Step5Bar-code shipping tag
IHLP6767DZER8R2M11
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • Inductance
    8.2 μH
  • Current - Saturation
    20A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    17.6mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    11.5A
  • Height
    4.01mm
  • Length
    17.7mm
  • Width
    17.1mm