  • IDT71P74604S200BQG
IDT71P74604S200BQG
advertisement
Manufacturer No:
IDT71P74604S200BQG
HK JDW NO:
378-IDT71P74604S200BQG
Package:
Description:
Surface Mount Memory IC 18 Mb kb 950mA mA 36b b
Step5Bar-code shipping tag
IDT71P74604S200BQG
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Number of Pins
    165
  • Published
    2008
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    200MHz
  • Operating Supply Voltage
    1.8V
  • Interface
    Parallel
  • Max Supply Voltage
    1.9V
  • Min Supply Voltage
    1.7V
  • Number of Ports
    2
  • Nominal Supply Current
    950mA