  • IDT6116LA45SOG
IDT6116LA45SOG
advertisement
Manufacturer No:
IDT6116LA45SOG
HK JDW NO:
668-IDT6116LA45SOG
Package:
24-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Datasheet:
IDT6116LA45SOG
Description:
Memory IC IDT6116
Step5Bar-code shipping tag
IDT6116LA45SOG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    24-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Technology
    SRAM - Asynchronous
  • Voltage - Supply
    4.5V~5.5V