  • IDT4MA312500Z3AACTGI
IDT4MA312500Z3AACTGI
advertisement
Manufacturer No:
IDT4MA312500Z3AACTGI
HK JDW NO:
378-IDT4MA312500Z3AACTGI
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IDT4MA312500Z3AACTGI
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Height
    838.2μm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm