  • ICS650GI-44T
ICS650GI-44T
advertisement
Manufacturer No:
ICS650GI-44T
HK JDW NO:
668-ICS650GI-44T
Package:
16-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
Datasheet:
ICS650GI-44T
Description:
Clock/Frequency Synthesizer 50MHz ICS650-44 Clock Generators 16-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) Surface Mount 3.135V~3.465V Tape & Reel (TR)
Step5Bar-code shipping tag
ICS650GI-44T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    16-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Clock/Frequency Synthesizer
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    ICS650-44
  • Output
    CMOS
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    50MHz