  • HWZT-12.00RS
HWZT-12.00RS
advertisement
Manufacturer No:
HWZT-12.00RS
Manufacturer:
Abracon LLC
HK JDW NO:
5-HWZT-12.00RS
Package:
Radial - 2 Lead, Formed
Datasheet:
HWZT-12.00RS
Description:
HWZT-12.00RS datasheet pdf and Resonators product details from Abracon LLC stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HWZT-12.00RS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial - 2 Lead, Formed
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    HWZT-RS
  • Size / Dimension
    0.217Lx0.118W 5.50mmx3.00mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    Ceramic
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±0.3%
  • Impedance
    25Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.217 5.50mm