  • HVR250P080CF
HVR250P080CF
advertisement
Manufacturer No:
HVR250P080CF
Manufacturer:
PTTC(Polytronics Tech)
HK JDW NO:
16264-HVR250P080CF
Package:
Datasheet:
Description:
60V 80mA 3A 1W -40℃~+85℃ 160mA 14mΩ 4s 33mΩ - Resettable Fuses ROHS