  • HV733ATTE6813D
HV733ATTE6813D
advertisement
Manufacturer No:
HV733ATTE6813D
HK JDW NO:
430-HV733ATTE6813D
Datasheet:
HV733ATTE6813D
Description:
HV73 Series, Thick Film, 681kOhm, 1W, ±0.5%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
HV733ATTE6813D
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    681kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm