  • HV732HTTE3325F
HV732HTTE3325F
advertisement
Manufacturer No:
HV732HTTE3325F
HK JDW NO:
430-HV732HTTE3325F
Datasheet:
HV732HTTE3325F
Description:
HV73 Series, Thick Film, 33.2MOhm, 0.5W 1/2W, ±1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
HV732HTTE3325F
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    33.2MOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm