  • HV732ATTD3483F
HV732ATTD3483F
advertisement
Manufacturer No:
HV732ATTD3483F
HK JDW NO:
430-HV732ATTD3483F
Package:
0805 (2012 Metric)
Datasheet:
HV732ATTD3483F
Step5Bar-code shipping tag
HV732ATTD3483F
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    348kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
    FIXED RESISTOR
  • Working Voltage
    400V
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm