  • HV1825Y682JXHATHV
HV1825Y682JXHATHV
advertisement
Manufacturer No:
HV1825Y682JXHATHV
HK JDW NO:
877-HV1825Y682JXHATHV
Datasheet:
HV1825Y682JXHATHV
Description:
HV 6800pF 3000V 3kV Ceramic Capacitor ±5% X7R 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
HV1825Y682JXHATHV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    3000V 3kV
  • Capacitance
    6800pF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm