  • HV1825Y122JXVATHV
HV1825Y122JXVATHV
advertisement
Manufacturer No:
HV1825Y122JXVATHV
HK JDW NO:
877-HV1825Y122JXVATHV
Datasheet:
HV1825Y122JXVATHV
Description:
HV 1200pF 4000V 4kV Ceramic Capacitor ±5% X7R 0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
HV1825Y122JXVATHV
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.252W 4.50mmx6.40mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    4000V 4kV
  • Capacitance
    1200pF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm