  • HV1812Y681KXMARHV
HV1812Y681KXMARHV
advertisement
Manufacturer No:
HV1812Y681KXMARHV
HK JDW NO:
877-HV1812Y681KXMARHV
Datasheet:
HV1812Y681KXMARHV
Description:
HV 680pF 5000V 5kV Ceramic Capacitor ±10% X7R 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm -55°C~125°C High Voltage Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
HV1812Y681KXMARHV
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated
    5000V 5kV
  • Capacitance
    680pF
  • Thickness (Max)
    0.106 2.70mm