  • HTS00582005FPB17
HTS00582005FPB17
advertisement
Manufacturer No:
HTS00582005FPB17
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-HTS00582005FPB17
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 20MOhm, Thick Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HTS00582005FPB17
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    20MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Diameter
    1.6mm
  • Length
    7mm