  • HTS00581001DKB17
HTS00581001DKB17
advertisement
Manufacturer No:
HTS00581001DKB17
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-HTS00581001DKB17
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 1kOhm, Thick Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HTS00581001DKB17
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Diameter
    1.6mm
  • Length
    7mm