  • HS20B150
HS20B150
advertisement
Manufacturer No:
HS20B150
Manufacturer:
SolaHD
HK JDW NO:
737-HS20B150
Package:
Datasheet:
HS20B150
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HS20B150
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to HS20B150.
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2008
  • Series
    HS20
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Isolation
  • Power (Watts)
    150VA
  • Power Rating
    150W
  • Current Rating
    9.38A
  • Voltage - Primary
    120V 240V