  • HQCEJM111FAT6A
HQCEJM111FAT6A
advertisement
Manufacturer No:
HQCEJM111FAT6A
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-HQCEJM111FAT6A
Package:
Datasheet:
HQCEJM111FAT6A
Description:
110pF Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
HQCEJM111FAT6A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Capacitance
    110pF
  • Voltage - Rated DC
    4kV
  • Thickness
    4.318mm