  • HPS9471005KKB19
HPS9471005KKB19
advertisement
Manufacturer No:
HPS9471005KKB19
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-HPS9471005KKB19
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 10MOhm, Thick Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HPS9471005KKB19
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    10MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9mm
  • Length
    47mm