  • HPS0684710JKA18
HPS0684710JKA18
advertisement
Manufacturer No:
HPS0684710JKA18
HK JDW NO:
875-HPS0684710JKA18
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 471Ohm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
HPS0684710JKA18
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    471Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.6mm
  • Length
    15mm