  • HLT09509Z120R0KJ
HLT09509Z120R0KJ
advertisement
Manufacturer No:
HLT09509Z120R0KJ
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-HLT09509Z120R0KJ
Package:
SIL
Datasheet:
Description:
120Ohm, Wirewound,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HLT09509Z120R0KJ
  • Package / Case
    SIL
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    120Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    95W
  • Length
    152.4mm