  • HL09509Z264R0JJ
HL09509Z264R0JJ
advertisement
Manufacturer No:
HL09509Z264R0JJ
HK JDW NO:
866-HL09509Z264R0JJ
Description:
264Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
HL09509Z264R0JJ
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    264Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    95W
  • Height
    14.29mm
  • Length
    184.15mm