  • HL09508Z3R000JJ
HL09508Z3R000JJ
advertisement
Manufacturer No:
HL09508Z3R000JJ
HK JDW NO:
866-HL09508Z3R000JJ
Description:
3Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
HL09508Z3R000JJ
  • Package / Case
    SIL
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    95W
  • Height
    14.29mm
  • Length
    184.15mm