  • HL05509Z6K800GJ
HL05509Z6K800GJ
advertisement
Manufacturer No:
HL05509Z6K800GJ
HK JDW NO:
866-HL05509Z6K800GJ
Description:
6.8kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
HL05509Z6K800GJ
  • Tolerance
    2%
  • Resistance
    6.8kOhm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    55W
  • Height
    14.29mm
  • Length
    120.65mm