  • HL02409Z14R00JJ
HL02409Z14R00JJ
advertisement
Manufacturer No:
HL02409Z14R00JJ
HK JDW NO:
866-HL02409Z14R00JJ
Description:
14Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
HL02409Z14R00JJ
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    14Ohm
  • Max Operating Temperature
    350°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    30W
  • Height
    14.29mm
  • Length
    63.5mm