  • HI2220P251R-00
HI2220P251R-00
advertisement
Manufacturer No:
HI2220P251R-00
HK JDW NO:
449-HI2220P251R-00
Datasheet:
HI2220P251R-00
Description:
FERRITE BEAD 250 OHM 2220 1LN
Step5Bar-code shipping tag
HI2220P251R-00
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    0.220Lx0.200W 5.59mmx5.08mm
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    100MHz
  • Case Code (Metric)
    5650
  • Case Code (Imperial)
  • Rated Current
    4A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    15mOhm
  • Current Rating (Max)
    4A
  • Impedance @ Frequency
    250Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    75V
  • Output Impedance
    250Ohm Ω
  • Height
    2.0574mm
  • Length
    5.59mm
  • Width
    5.08mm