  • HI1812T800R-00
HI1812T800R-00
advertisement
Manufacturer No:
HI1812T800R-00
HK JDW NO:
449-HI1812T800R-00
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
HI1812T800R-00
Description:
FERRITE BEAD 80 OHM 1812 1LN
Step5Bar-code shipping tag
HI1812T800R-00
  • Package / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    10mOhm
  • Current Rating (Max)
    6A
  • Impedance @ Frequency
    80Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.065 1.65mm